wycena aktuarialna, szukam !

wycena aktuarialna, szukam !

Czy polecacie jakieś firmy/biura, jakie wykonują niezwykle dokładnie wycena przedsiębiorstw? Na nieszczęście muszę zamknąć firmę i chciałam ją sprzedać, jednak nie wiem, jak ją wycenić przy sprzedaży.

Krzysio

Posty: 1

 
Wycena aktuarialna może Ci się przydać w dużo kwestiach. W wielu przypadkach takie sprawy załatwia się przy sprzedaży lub kupnie firmy lub udziałów. Dodatkowo dzięki wycenie przedsiębiorstwa możesz podejmować należyte decyzje.

tomalix

Posty: 3

 
Wydaję mi się, iż wycena spółki musi być przeprowadzane poprzez profesjonalne firmy. Słyszałem o tym, iż wykonują je biura aktuarialo - finansowe. Warto się do nich zgłosić i zapytać o szczegóły współpracy.

johncena67

Posty: 12

 
Wycena przedsiębiorstwa nie musi być uciążliwa, jeżeli zlecimy to właściwym osobom. Na rynku są specjalne firmy, dlatego należałoby się do nich zgłosić.

Black_Riot

Posty: 3

 
Wycena firmy nie musi być uciążliwa, jeśli znajdziesz od tego fachowców. Na tej stronie możesz dowiedzieć się wiecej na ten temat https://attuario.pl. Należałoby korzystać z ich usług, ponieważ zajmują się tym od wielu lat. Proponują doradztwo na każdym etapie wyceny. Ja jestem niezmiernie usatysfakcjonowany z ich usług.

Jasio234

Posty: 2

 
Wycena przedsiębiorstwa jest dość skomplikowana i powinni to wykonać eksperci finansowi. Najlepiej zgłoś się do firmy, która proponuje tego typu usługi. Oni powiedzą Ci co dalej.

alibaster

Posty: 5