nowoczesne domy z bali, polecicie ?

nowoczesne domy z bali, polecicie ?

Czy opłaca się stawiać dom z bala? Widziałem taki u sąsiada, lecz nie wiem czy nie postawić murowanego. Które macie zdanie o tym? Czekam na odpowiedzi.

gargulek5

Posty: 1

 
Najlepiej w takiej sprawie napisać albo zadzwonić do producenta domów drewnianych całorocznych, bo nikt nam nie udzieli lepszych informacji w tym temacie. Można też u producenta liczyć na to, iż pozyska się niezwykle niskie ceny.

Eksperttt45

Posty: 3

 
Podobają mi się dzisiejsze domy z bali, niemniej jednak niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach niesłychanie dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

MBsmoke

Posty: 4

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie bardzo niskiej. Firma wszystkim się zajęła, dlatego mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, bo mają w tym naprawdę dużą wprawę.

Klara323

Posty: 2

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, dlatego uzyskałem naprawdę bardzo niskie ceny. Jestem zadowolony, bo całą pracę wykonali bardzo solidnie.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

Black_Riot

Posty: 2

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, wobec tego uzyskałem naprawdę niezwykle niskie ceny. Jestem zaspokojony, bowiem całą pracę wykonali niezwykle solidnie.

Klara323

Posty: 3

 
Mnie dom z bali całoroczny stawiała firma https://wondorf.net/pl i jestem bardzo, lecz to bardzo zaspokojony. Miałem dom pod klucz z fundamentem. Dla mnie super.

Jasio234

Posty: 3

 
Trzeba przejrzeć różne projekty domów z bala, a wtedy łatwiej będzie coś pod własne wymagania dopasować. Każdy ma inne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, ale jeśli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o wiele większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

Aweer56

Posty: 3