szukam dobrych kosmetyków nturalnych

szukam dobrych kosmetyków nturalnych

Jak podchodzicie do wyboru kosmetyków, czy macie jakieś sprawdzone terapie, czy bardziej doceniacie polskie, a może zagraniczne marki, czy bierzecie wszystko, jak leci w drogeriach?

Klarkaa45

Posty: 1

 
Stworzyłam sobie domowe SPA. Kosmetyki naturalne połączyłam z aromaterapią i masażami. Fajna sprawa od czasu do czasu, jak masz nieco więcej miejsca.

Nikuś23

Posty: 3

 
Niektóre składniki aktywne nie oszukujmy się to zapychacze, natomiast kwas hialuronowy na pewno działa i nie można tutaj właściwie nic ściemnić. Jak połączysz pielęgnację zewnętrzną z wewnętrzną to zdecydowanie więcej zyskasz.

Marioleczka

Posty: 5

 
Terapia naturalna premium od czasu do czasu się przydaje. Kosmetyki trzeba czasami zmienić, żeby skóry do konkretnych składników nie przyzwyczajać za bardzo, tylko różnicować.

87-klara

Posty: 4

 
Rozmawiałam z przedstawicielem marki, o coś pytałam i przyznam, że dostałam bardzo rozbudowaną odpowiedź. Doceniam podejście.

mack

Posty: 23

 
Staram się regularnie nakładać kosmetyki na dzień i na noc. Wcześniej tylko sporadycznie nakładałam, robiłam maseczki raz na jakiś czas, ale widzę, że jest różnica przy regularnym stosowaniu konkretnych preparatów.

korasek

Posty: 3

 
Mi chodzenie w maseczce faktycznie pogorszyło cerę. Kosmetyki premium jeszcze temat ratują, ale ciekawe, jak długo jeszcze?

Electrooo3

Posty: 21

 
Warto przejrzeć wszystkie składniki aktywne, co się o nich mówi i w jakiej skali występują. Bo czasami jest tak, że niby dobry składnik, ale mało w kosmetyku, więc wtedy trzeba szukać dalej.

namok

Posty: 2

 
Mam dobre doświadczenie z terapiami regenerującymi https://naturikke.pl/produkt/krem-przed-zasnieciem-z-naturalnym-kwasem-hialuronowym/. Moje niedawne odkrycie. Wzięłam na próbę, bo mieli sporo pozytywnych opinii na Allegro, a później przeszłam bezpośrednio do sklepu internetowego. Kwas hialuronowy połączony z bogatym składem aktywnym po prostu działa. Nie ma prawa nie działać, bo w pewnym wieku trzeba kwas hialuronowy już zewnątrz dostarczać. Skóra nie produkuje pewnych składników już w takiej skali i wymaga dodatkowej ochrony. To fakt naukowy.

Nikuś23

Posty: 2

 
Tak, Krystyna Janda promuje markę, w sumie całkiem zaufana sprawa. Nie widziałam nigdzie negatywnych opinii o tych kosmetykach, a to jednak dużo znaczy.

alibaba45

Posty: 3