meble na wymiar Gdańsk

meble na wymiar Gdańsk

Jak to jest z projektowaniem i gwarancją mebli na wymiar, bo zależy mi właśnie na jakiejś dłuższej opiece serwisowej? Czy zamawialiście w ogóle bez umowy, tak po prostu? Pierwszy mój zakup podobny, więc wymiana doświadczeń wskazana :)

Eleg234

Posty: 2

 
Zawsze możesz delikatnie negocjować, albo zrobić większe zamówienie. Wtedy otrzymasz bardziej preferencyjne warunki produkcji mebli.

Buła

Posty: 4

 
Zamawiałem takie szafy do siebie https://lowen.pl/galeria-kuchnie-na-wymiar//. Jedna wnękowa druga wolnostojąca do gabinetu i fajnie wyszła inwestycja. Nie ma braków technicznych. Wszystko pomierzyli tak, że akcesoria domowe się mieszczą. Nie jest drogo, a jednak szafy warto oddzielnie zamawiać ze względu na późniejszy komfort eksploatacji. O normalne, trwałe meble w zwykłych sklepach to już naprawdę trudno.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Potwierdzam. Zamawiałem u nich od razu sprzęt AGD do mebli kuchennych, więc pełna aranżacja kuchni wchodzi w grę, nawet z uzupełnieniem drobnych braków technicznych po innych wykonawcach.

Saradoonin

Posty: 3

 
Ciekawa galeria. Zobaczyłem akurat rozwiązanie, które bardzo mi się podoba i pewnie umówię się niedługo na konsultacje. Dzięki.

Yuri20

Posty: 3

 
No właśnie też zauważyłam, że ludzie na potęgę teraz remonty robią. Więcej czasu wolnego i się człowiek chwyta zaległych projektów prawdopodobnie. Nie wiem, jak to wyjaśnić.

Tomcio

Posty: 2

 
Byłem na bezpłatnych konsultacjach z ich projektantem i czekam na podpisanie umowy. Ogólnie ogarnięci ludzie. Dzięki za kontakt.

Lupusx

Posty: 14

 
Kombinuj w pierwszej kolejności z wysoką zabudową, szczególnie w mniejszych nieruchomościach. W Polsce większość ludzi żyje w dwupokojowych mieszkaniach i to jednak warunkuje nawet proces zamawiania mebli, całej zabudowy. Meble koniecznie zoptymalizowane ze sprzętem AGD.

Sagerrak

Posty: 5

 
No właśnie oni nawet sprzęt AGD ogarniają pod zabudowy kuchenne, więc dość kompleksowa opieka klienta. Nie wiem, czy ktoś wcześniej napisał o tym.

1adversary

Posty: 5

 
Kuchnię to sobie zabuduj do góry, bo oszczędzisz sporo miejsca, a szafki można sprytnie otwierać, bez żadnego wysiłku.

sooo23

Posty: 2