nauka pływania legnica, poszukuję!

nauka pływania legnica, poszukuję!

Mój syn ma piętnaście lat i chce się nauczyć pływać w Legnicy, ale nie wiem, gdzie go wysłać. Może zrobić to samemu? Nie pływam może jakoś super, ale może jakieś podstawy mu przekaże i będzie wiedział co i jak?

wer5555

Posty: 5

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, ale nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i naprawdę radzą sobie bardzo dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się bardzo, ale to bardzo przyda.

zobacz kasia

Posty: 22

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem faktycznie niesłychanie zaspokojony. Według mnie są najlepsi, bowiem nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Pływanie się bardzo przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość osób, dlatego nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bo tak nam było wygodniej i dziecko o wiele szybciej nauczyło się pływać.

namok

Posty: 3

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, lecz trzeba mieć wiele cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, dlatego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam fachowców, którzy wiedzą, jak to robić.

MisiekKce

Posty: 4

 
Według mnie samodzielnie trudno jest nauczyć dziecko pływania. Zawsze są jakieś wymówki i nigdy to nie wychodzi tak jak trzeba. Doskonalszy będzie jakiś instruktor.

Nikuś23

Posty: 4