jaki termin na rejestracje pojazdu, polecicie ?

jaki termin na rejestracje pojazdu, polecicie ?

Pomóżcie mi, bowiem nie wiem ile czasu jest na przerejestrowanie samochodu? Kupuje auto i wiem, że u mnie są niesłychanie wielkie kolejki w urzędach, zatem zastanawiam się czy się wyrobie.

ruszaj45

Posty: 1

 
Nie mam obecnie pojazdu i za moich czasów jeździło się do oporu na umowach od poprzednich posiadaczy. Obecnie widać, iż się trochę pozmieniało. Państwo chce mieć kontrole nad tym, co się dzieje i widzieć skąd ludzie mają pieniądze na zakupy nowego pojazdu.

Nikuś23

Posty: 15

 
W łatwy sposób można sprawdzić ile macie czasu na rejestracje pojazdu, bo na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę zakupu i już.

Jasio234

Posty: 4

 
Nic się nie zmieniło, bo ilość czasu na przerejestrowanie pojazdów zostaje taka sama. Mamy trzydzieści dni i w niektórych miastach wcale nie będzie nam łatwo się tego terminu trzymać. Kolejki są bardzo duże, dlatego trzeba od razu po zakupie umawiać termin przerejestrowania.

johncena67

Posty: 12

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, ale może się coś zmieniło? Wiem, że ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później przez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, ale lepiej sprawdzić to wszystko na bieżąco.

pawel253

Posty: 19

 
Z tego, co wiem, jeśli nie zdąży się na czas z rejestracją to można będzie zapłacić nawet tysiąc złotych kary. To w żaden sposób się nam nie opłaca. Lepiej zarejestrować auto i mieć problem rozwiązany. Koszty rejestracji na siebie nie są wysokie, ale jak zaczniemy do tego wliczać mandat to już tak wesoło nie będzie.

awertoss

Posty: 11

 
Nic się nie zmieniło, bo liczba czasu na przerejestrowanie pojazdów zostaje taka sama. Mamy trzydzieści dni i w poniektórych miastach wcale nie będzie nam bezproblemowo się tego terminu trzymać. Kolejki są niezwykle gigantyczne, wobec tego trzeba od razu po nabyciu umawiać termin przerejestrowania.

Grabow12

Posty: 2