Fotel do masażu

Fotel do masażu

Tacie chciałbym kupić na prezent „emerytalny” fotel do masażu. Czy muszę o czymś szczególnym pamiętać waszym zdaniem przed wyborem takiego sprzętu? Proszę o kontakt.

TomekK

Posty: 5

 
Bierz pod uwagę fotele wykończone naturalnymi materiałami, bo są znacznie wygodniejsze w codziennej eksploatacji.

namok

Posty: 6

 
Pamiętaj, że optymalny czas masażu to około 30 minut. Jak dłużej siedzisz to można sobie realnie zaszkodzić.

propek1

Posty: 14

 
Jeszcze zwróć uwagę, czy fotel dobrze jest transportować, bo czasami jest z tym duży problem. Wyprofilowane kółeczka, jakiś uchwyt to obowiązkowa kwestia.

ciopix

Posty: 6

 
W tych lepszych fotelach występuje funkcja wykrywania, oceny sztywności mięśni. Od razu masz później program dopasowany pod to. Można się szybciej zrelaksować.

kuBawodzu

Posty: 8

 
Przy typowym przemęczeniu fotel do masażu spełni swoją rolę. Warto jeszcze dodać do tego codzienne rozciąganie, czy program na skrzywienie kręgosłupa. Na YouTube znajdziesz bez większych problemów coś dla początkujących.

dyduch34

Posty: 11

 
Najprostsze modele gwarantują tylko relaks plecom, a bardziej zaawansowane modele już posiadają programy na całe ciało, w tym na pośladki, łydki. Czasami trzeba wsadzić nogi w specjalne rolki, ale bardzo wygodna sprawa.

hamuś45

Posty: 16

 
W twoim budżecie jest ten fotel https://www.prohealth.pl/relax-wypoczynek/fotele-masujace/fotel-masujacy-c3900-firmy-prohealth.html. Kupiłam ze względu na rehabilitację po wypadku samochodowym. Możesz ustawić bardzo krótki lub nieco dłuższy masaż. Głęboki ucisk pasuje mi chyba najbardziej, chociaż masz jeszcze kilka innych programów. Fotel ocenia, jak bardzo jesteś usztywniony i odpowiednio reaguje. To jest chyba najważniejsza zaleta.

pakier56

Posty: 11

 
Fotel do masażu powinien mieć możliwie najwięcej technik masażu. Bardzo dobrze na mnie zawsze działał masaż oklepujący, rolkowy i wibracyjny (dodatkowo niezły dla kobiet).

irecki67

Posty: 7

 
Akurat jestem nadciśnieniowcem i fotel do masażu w biurze mnie ratuje. Niestety w ogóle nie ćwiczę, więc fotel zastępuje mi aktywność fizyczną. Na razie ten model się sprawdza. Z lekarzami też kilka razy się konsultowałem i potwierdzili podobne założenie.

pawel253

Posty: 19