jakość powietrza a bieganie, szukam !

jakość powietrza a bieganie, szukam !

Chciałbym się dowiedzieć, czy u was sprawdza się kalkulator biegowy? Na jakiej zasadzie on działa? I kiedy najlepiej z niego korzystać?

MBsmoke

Posty: 1

 
Kalkulator BMI pomoże Ci zbadać, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, iż masz niedowagę lub nadwagę i wówczas trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

giena1977a

Posty: 3

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują porządnych obliczeń.

noman1

Posty: 17

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

Rouudee

Posty: 3

 
Dobre tętno bieganie może wpływać na Twój trening, zatem należałoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niesłychanie dużo informacji na ten temat, więc należałoby sobie przeczytać.

Black_Riot

Posty: 2

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo dużo informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

namok

Posty: 4

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

090913123

Posty: 2

 
Musisz zbadać sobie porządne tętno bieganie. Jest to niezwykle dobre dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

CHatka-eKo

Posty: 2