producent kubki reklamowe, który sklep ?

producent kubki reklamowe, który sklep ?

Ile mogą kosztować koszulki z logo? Jeśli jest jakiś sklep, który oferuje duży wybór odzieży reklamowej to dajcie mi znać. Byłoby dobrze gdyby to była odzież klasy premium.

Snaco

Posty: 1

 
Prowadzę stacje benzynową i moi pracownicy mają odzież reklamową. Odzież mają na lato jak i na zimę. Jest to dobre rozwiązanie, bowiem można się reklamować, a i klienci wiedzą, w jaki sposób można rozpoznać pracownika.

Pendrzeec

Posty: 18

 
U nas w pracy każdy ma kubek reklamowy i od dawna nadruk się niezmiernie dobrze trzyma. Według mnie to dobra inwestycja. Można zostawić kubki dla siebie albo dać klientom.

namok

Posty: 5

 
Ofertę ze smyczami reklamowymi odszukałem na https://taniegadzety.pl/18-smycze-reklamowe. Mamy inne oferty, dlatego warto sobie to porównać. Są smycze o szerokości dziesięciu jak i piętnastu milimetrów. Każda smycz może mieć nadrukowany, jakich oryginalny napis.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Z tego, co sprawdzałem to najtańsza jest propozycja na ołówki reklamowe, wobec tego jeżeli ktoś dopiero zaczyna przygodę z gadżetami reklamowymi to taka propozycja jest dla niego. Naturalnie trzeba dopasować gadżety do profilu własnej firmy. W sprzedaży są zwyczajne ołówki, ale również ołówki stolarskie, wobec tego każdy coś znajdzie.

Nikuś23

Posty: 3

 
Dzisiaj można wykonać nadruk praktycznie na wszystkim i to akurat jest niezwykle dobra wiadomość. W ten sposób mamy nieograniczone możliwości i taka reklama przyniesie duże zyski dla nas.

serum45

Posty: 10

 
Przy większych zamówieniach na pewno producent parasoli reklamowych nam pomoże. Po co przepłacać skoro można o wiele taniej coś znaleźć? Parasole to bardzo dobrze widoczna reklama. Przyciąga uwagę, a przecież o to w tym chodzi. Można je rozłożyć w jakiś oryginalny sposób na sklepie i będzie z tego super efekt.

Jasio234

Posty: 2

 
Zajrzyjcie sobie to producenta powerbanków reklamowych, a przekonacie się, że mają tam niezmiernie dobrze przygotowaną ofertę. Każdy coś tam sobie znajdzie, dlatego pożądane byłoby to sprawdzić. To są gadżety, które można sprzedawać z własnym logo. Można naturalnie rozdawać i wówczas każdy klient będzie niezmiernie usatysfakcjonowany.

Appell

Posty: 8