salon urody kraków, gdzie się udać?

salon urody kraków, gdzie się udać?

Jak któraś z was korzystała z zabiegów w Muneca w Krakowie, dajcie znać. Potrzebuję skorzystać z jakiegoś dobrego zabiegu na twarz i ciało. Co polecacie? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)

Jacuś

Posty: 6

 
Też wiele dobrego słyszałam o Muneca. Mają niezwykle dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś wykwalifikowany zabieg na twarz. Efekt jest świetny, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

nnn2

Posty: 21

 
To jest dobry salon kosmetyczny w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Mają szeroką ofertę zabiegów, niezmiernie dobry sprzęt i zaufanych kosmetologów. Pierwszy raz myślałam, iż zapłacę w takim miejscu niemałą sumkę :), lecz nie. Cennik mają w sam raz, żeby korzystać z usług systematycznie. Polecam.

Bączeak

Posty: 12

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę rzeczywiście świetnych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, jaka naprawdę była w opłakanym stanie, ale pomogli :D To dobry gabinet, gdzie rzeczywiście gwarantują pomoc. Nie ma tak, iż mówisz, co pragniesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują odpowiednie rozwiązanie.

@marcelko

Posty: 18

 
Ja też polecam Muneca w Krakowie. To sprawdzony salon kosmetyczny, z którego jestem zadowolona. Korzystam regularnie i zawsze pytają mnie tutaj o wszystko. Konsultacje z pacjentami są na porządku dziennym. Nie widzę powodów do obaw, żeby nie sięgnąć z takiej pomocy. Moja skóra już po paru peelingach i mezoterapii zaczęła wyglądać zdrowo.

noman1

Posty: 24

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, natomiast musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi znakomicie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, natomiast trzeba się oczywiście pilnować z jedzeniem itp. :D

Joe

Posty: 15

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

serbus_pp

Posty: 10

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, ale wiadomo, że nie ma to jak zrobić sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz mnóstwo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można znaleźć ofertę naprawdę tanio.

atomuuuu55

Posty: 16

 
Niezwykle ważne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje gwarantuje Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

awertoss

Posty: 11