szkoła pilotów, proszę o pomoc

szkoła pilotów, proszę o pomoc

Trudno się zdaje kurs lotniczy? Od dziecka mi się marzy zostanie pilotem. Na razie chce zacząć od małych samolotów, ale może w przyszłości będę latał tymi większymi. Doradzicie mi coś i opowiecie o tym?

Miner67

Posty: 2

 
Teoretycznie każdy może być pilotem, ale żeby startować do kursy trzeba przynieść orzeczenie lotniczo-lekarskie. Nie każdy takie dostanie, dlatego zanim ktoś zacznie sobie marzyc o pilotowaniu samolotów to warto byłoby sprawdzić czy mamy jakiekolwiek szanse zdrowotne.

Yuri20

Posty: 3

 
Mnie się marzyło zdobycie licencji pilota, natomiast koszty były za wysokie. Do tego jeszcze konieczny jest samolot. Wynajęcie jest możliwe, natomiast to kilkaset pln na godzinę. Szkoda.

tigra32

Posty: 13

 
Mam licencje pilota turystycznego. Mogę pilotować samoloty, których masa startowa nie przekracza 5700 kilogramów. Jestem niezwykle zadowolony. Tej wolności nie da się po prostu opisać.

E-GOista

Posty: 16

 
Byłem w takiej szkole lotniczej, ale nie dałem rady. Myślałem, że będzie to łatwiejsze zadanie do wykonania, a okazało się zbyt trudne. Teorii mnóstwo. To jest kilka przedmiotów, które trzeba znać perfekcyjnie. Latania jest połowę tego, co teorii. Pozostaje mi tylko jazda samolotem i loty samolotem z innymi pilotami.

Klarkaa45

Posty: 4

 
Jest szkoła lotnicza, która prowadzi różne szkolenia. Można tam dostać licencje rekreacyjną, turystyczną, lecz i na latanie w nocy. Każdy może odszukać to, czego szuka. Znajomy robił sobie taką licencje, lecz nie lata, albowiem kasy mu brakuje na wynajęcie samolotu. To droga zabawa, zatem nie jest przeznaczona dla każdego.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Zapisałem się do szkoły pilotów https://szkolapilotazu.pl i jestem bardzo zadowolony. Mają instruktorów, którzy naprawdę potrafią nauczyć. Cieszę się, że tutaj jestem i mam nadzieje, że zdam egzamin państwowym.

sooo23

Posty: 7

 
Mnie się marzyło otrzymanie licencji pilota, ale koszty były za wysokie. Do tego jeszcze potrzebny jest samolot. Wynajęcie jest możliwe, ale to kilkaset złotych na godzinę. Szkoda.

Bhapo

Posty: 5